Hoogwater fase 1 verwacht op 4 januari

In Vlaardingen wordt op zondag 4 januari om 16.15 u. hoogwater verwacht. We verwachten dan een waterstand tussen 1,75 en 2,10 meter boven NAP (Normaal Amsterdams Peil).

Een deel van de parkeerplaatsen bij de Pelmolen aan de Westhavenkade en delen van de rijweg aan de Oosthavenkade, Koningin Wilhelminahaven Zuidzijde (Schiereiland) en Maasboulevard kunnen onder water komen te staan.

Wat doet de gemeente?

Op 4 januari sluit de gemeente van ca. 15.00 uur tot ca. 17.30 uur de Oosthavenkade ter hoogte van het Grote Visserijplein, de KW-haven Zuidzijde en een deel van de Maasboulevard (tussen Westerhoofd en Abel Tasmanlaan) af.

De gemeente plaatst wegafzettingen met inrijverboden om te voorkomen dat mensen met hun voertuig rijden of parkeren in de gebieden waar hoogwater verwacht wordt.

Hoogwater bij 1,75 meter boven NAP

Waterhoogtekaart 175

Hoogwater bij 2,10 meter boven NAP

Waterhoogtekaart 210